מערכת ניהול תוכן
סליקה כרטיסי אשראי, מערכת סליקה, סליקת כרטיסי אשראי
סליקת כרטיסי אשראי
מסוף הסליקה עובד גם באופן עצמאי - דרך האינטרנט או ישירות מהמחשב - ניתן לקבל שרותי סליקת כרטסי אשראי כמו נורית ללא קשר לאתר האינטרנט - כמובן שניתן לחבר את המסוף גם לאתר האינטרנט.
אין צורך להקליד את הנתונים. הלקוח באתרך ממלא את טופס הזמנה לשירות או המוצר ופעולת הסליקה מתבצעת מיידית . והכסף מועבר לחשבונך בבנק. במקרא שני חיוב אשראי ידני . למערכת סליקה מערכת ניהול מתקדמת , המרכזת את כל עסקאות שבוצעו באופן ידני או  און ליין, ומאפשרת שליטה ובקרה בזמן אמת וכן דיווח ופירוט היסטורי של כל העסקאות על פי כל חתך אפשרי, חיפוש וחיתוך וניתוח סטטיסטי של פעילות.
 סליקה - מסוף סליקת כרטיסי אשראי
מסוף הסליקה עובד באופן עצמאי - ניתן לקבל שרותי סליקת כרטסי אשראי כמו נורית ללא קשר לאתר האינטרנט - ניתן לחבר את המסוף גם לאתר האינטרנט אין צורך להקליד את הנתונים. הלקוח באתרך ממלא את טופס הזמנה לשירות או המוצר ממלא את פרטי כרטיס האשראי ופעולת הסליקה מתבצעת מיידית והכסף מועבר לחשבונך בבנק. 

ראה מידע נוסף     
 סליקה - שליטה ובקרה
המערכת סליקה מתקדמת ומשלבת מערכת ניהול , המרכזת את כל עסקאות שבוצעו באופן ידני או און ליין, ומאפשרת שליטה ובקרה בזמן אמת וכן דיווח ופירוט היסטורי של כל העסקאות על פי כל חתך אפשרי, חיפוש וחיתוך וניתוח סטטיסטי של פעילות.

ראה מידע נוסף     
 הצפנה לביצוע רכישה - SSL PCI
הצפנה לביצוע רכישה - SSL PCI הצפנה לביצוע רכישה - SSL PCI
SSL -Secure Sockets Layer מערכת הצפנה המאושרת ע"י חברות האשראי – מערכת לאבטחת הרכישה המבוצעת דרך האתר באמצעות כרטיסי אשראי. להוספת אבטחה ואמינות לאתר שלך מומלץ להשתמש במערכת ההצפנה .SSL

המערכת מאפשרת אבטחת האתר והכשרתו לסחר אלקטרוני וסליקה של כרטיסי אשראי.


ראה מידע נוסף     
 בניית אתרי מחסר | חנות ומסחר אלקטרוני
בניית אתרי מחסר | חנות ומסחר אלקטרוני בניית אתרי מחסר | חנות ומסחר אלקטרוני

מערכת  SBS הינה מערכת לבניית חנות לסחר אלקטרוני. SBS פרי פיתוח ישראלי מבית אינטרדיל פיתוח  הינה הפתרון האידיאלי לבעלי עסקים, לקוחות פרטיים ו/או משווקים.

מערכת SBS מאפשרת שליטה מלאה למנהל האתר לביצוע עדכונים שוטפים וניהול החנות באמצעות ממשק ניהול חכם וידידותי להפעלה, מערך העדכונים השוטפים של האתר נעשה בזמן אמת בפשטות וקלות הפעלה.


ראה מידע נוסף     

מערכת ניהול תוכן מתקדמת - המפתח שלך להצלחה באינטרנט. טלפון:09-8870818 פקס:09-8844743
בניית אתרי אינטרנט-קידום ושיווק אתרים- www.dotsbs.com © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל