עיצוב אתרים
עיצוב אתרים וקונצפט גראפי
עיצוב גראפי אינטראקטיבי
עבודה נכונה בעולם האינטרנט הגלובלי מחייבת מקצועיות מאוד גבוהה והתמחות במדיה זו,שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים לצד ידע וניסיון בעיצוב ושיווק.
צוות המעצבים והמתכנים בחברה הקדיש מאמצים רבים על בסיס ניסיון רב שנים בעולם האינטרנט, על מנת לאפשר בניית אתרי אינטרנט המשלבים עיצוב אתרים גראפי שיווקי ומקצועי לצד טכנולוגיה מתקדמת לבניית אתרי אינטרנט בעלי ממשק לניהול עצמי.
 
המסר השיווקי
מאחר ונקודת המוצא שלעיצוב הגראפי, לצורתו של האתר, לצבעים, חלק חשוב בהעברת המסר השיווקי לקהל הגולשים, צוות המעצבים יתכנן קונצפט גראפי בהתאם לדרישות החברה ו/או המוצר. תפקיד העיצוב הגראפי לתרגם את המסר השיווקי למראה חזותי אטרקטיבי להעברת המסר השיווקי כגון: נוחות עבודה, עלויות סבירות/יוקרתיות, קלות בתפעול ועוד....
לצוות המעצבים ב-SBS הניסיון, הידע הטכנולוגי, הרקע הגראפי, הכלים הטכנולוגיים של SBS ליצירת ובניית אתרי אינטרנט תדימתיים בעלי אוריינטציה שיווקית.
 
פתרונות עיצוב גראפי ייחודי
במסגרת העיצוב הגראפי יילקחו בחשבון שיקולים אסטטים ועיצובים, שיקולים שיווקים, צרכי הלקוח, שילוב של אלמנטים טכנולוגיים מתקדמים וכולם יחד יוצרים את הפתרון השיווקי האולטמבטיבי לחברה.
 
השגת קהל היעד
ההגדרה לקהל היעד היא קריטית בתהליך תכנון העיצוב הגראפי והחזותי לאתר. אתר האינטרנט צריך לפנות לקהל היעד הרלוונטי לחברה. מאחר ואנו מחפשים את קהל היעד בעולם האינטרנט תכנון הקונצפט הגראפי של האתר והמראה החזותי שלו  ייבנה בהתאם לקהל היעד מצומצם או רחב בהתאם לחברה או למוצר אותו אנו משווקים.
 
המסר ותוצאה
עיצוב גרפי מוצלח המשלב בתוכו נוחות גלישה, לצד חזות ומראה אסטטית ונעימה לעין הינה המדד הבסיסי להצלחתו השיווקית של האתר בקרב הגולשים. ראוי לציין שהעיצוב הגראפי המוצלח הינו שלב ראשון חשוב בדרך להצלחה של האתר בעולם האינטרנט.
המסר השיווקי של האתר מתחיל בעיצוב החזותי של האתר, כתיבת תכנים שיווקים נכונים ועל פי הכללים המתאימים לעולם האינטרנט בכלל ולמנועי החיפוש בפרט לקבלת תוצאות אורגניות טובות , וכלה בשיווק וקידום מסחרי של האתר במנועי החיפוש בארץ ובעולם.
 
שמונה שנות ניסיון וותק עושים את ההבדל...

 

 

מערכת ניהול תוכן מתקדמת - המפתח שלך להצלחה באינטרנט. טלפון:09-8870818 פקס:09-8844743
בניית אתרי אינטרנט-קידום ושיווק אתרים- www.dotsbs.com © כל הזכויות שמורות
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל